Dalintis | |
VIRTUALUS ALKOTESTERIS (ALKOMETRAS) El. paštas

Jei esate išgėręs, geriau nevairuokite automobilio !

Bet jei jau labai prireikė parvažiuoti namo savo automobiliu , prieš sėsdami už vairo, pasitikrinkite alkoholio kiekį kraujyje.

 
 

Aktuali informacija

2016-04-11:

Primename, jog nuo balandžio 10 d. iki spalio 31 d. draudžiama eksploatuoti transporto priemones su dygliuotomis padangomis. Šiltuoju metų laiku rekomenduojama eksploatuoti transporto priemones su vasarinėmis padangomis (KET 229p.)

2016-03-31:

Primename, jog nuo balandžio 1 d. iki spalio 31 d., ne gyvenvietėse lengvaisiais automobiliais, motociklais ir triračiais leidžiama važiuoti: automagistralėse - ne didesniu kaip 130 km/h greičiu, greitkeliuose – ne didesniu kaip 120 km/h greičiu, keliuose su asfalto ar betono danga – ne didesniu kaip 90 km/h greičiu, kituose keliuose – ne didesniu kaip 70 km/h greičiu (KET 131.1p.)

2016-02-26:

Atminkite, jog dėl pavasarinės temperatūrų kaitos, kelių būklė yra apgaulinga. Dideli pavojai tyko ant tiltų, viadukų ir po jais, nuokalnėse, kelkraščiuose, užmiesčio kelių posūkiuose ir vingiuose, miškingose vietovėse ir šalia jų.
Būkite atidūs kelyje ir pasirinkite saugų greitį!

Vieta Jūsų
reklamai

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu sutinkate, spauskite žemiau esantį mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sužinokite daugiau.